Ar darantis krūtų didinimą, implanto dydis įtakoja operacijos kainą?

Dažniausiai krūtų didinimas, ar riebalais, ar implantais, yra viena iš labiausiai geidžiamų plastinių operacijų. Na, bent jau moterims. Daugumai jų, ši operacija yra per brangi, todėl jos sudvejoja, ar jos tikrai tą gali sau leist. Lietuvoje, palyginus su kitomis Europos ar vakarų šalimis, krūtinės didinimo kainos tikrai nėra didelės.

Daugumai merginų, krūtų didinimas riebalais atrodo priimtinesnis. Kai kurios moterys bijo turėti kokį nors svetimkūnį savo kūne, po oda. Todėl tokia operacija kaip tik, kadangi jokie krūtų implantai nėra naudojami, o naudojami tik savo pačio riebalinės ląstelės, nusiurbiamo iš kitos kūno dalies. Dažniausiai, tai būna pilvo sritis arba šlaunys, sėdmenys. Atrodo, kad tokios operacijos metu, nušaunami du zuikiai vienu šūviu – nusiurbiamas tiek riebalų perteklius, tiek padidinama krūtinė. Todėl dėl šių priežasčių, krūtinės didinimas riebalais tampa vis labiau ir labiau populiaresnis.

Didinant krūtis riebalais, dažniausiai yra taip, jog sugijus randams, kartais net neįmanoma atpažinti, jog krūtinė iš tiesų yra padidinta. Yra nemažai atvejų, kurių metu merginos ateina pas plastikos chirurgą, kuris prieš 10 ar daugiau metų padidino krūtis, bei prašo dar kartą padidinti, o jų vaikinai net neįsivaizduoja, kad krūtinė nėra natūrali. Na, bet iš tiesų, juk daugumai vaikinų tikrai nėra svarbu, ar didelė krūtinė yra natūrali, ar dirbtinė – kas gražu, tas gražu, nesvarbu kokias būdais ar metodais įgyvendinta. Su krūtų implantais krūtys taip pat gali atrodyti natūraliai, bet tik iki tam tikro limito. Su riebalų metodu – natūralumo lygis iškyla tiesiog į patį viršų, jokie implantai šio metodo tikrai neaplenks. Taip yra vien todėl, jog natūraliai moters krūtinė sudaryta iš riebalų. Todėl įdėjus ten šiek tiek daugiau riebalų, ji vis dar gali būti laikoma natūrali.

Antra alternatyva, yra krūtų implantai. Šiais laikais naudojama speciali silikoninė medžiaga, kuri jau ir taip sumažina riziką tiesiog iki minimumo. Kuo labiau plastinė chirurgija keliauja į priekį, tuo viskas tampa saugiau. Man, kaip moteriai, besimėgaujančiai plastinėmis operacijomis, ši tradicija patinka.

Prie temos, plačiau apie tai kokį krūtinės didinimo būdą pasirinkti, skaitykite šiame cosmopolitan.lt straipsnyje, kurį aptikau naršydama internete kažkurio šeštadienio vakarą…

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*