Ką man reikėjo žinoti prieš darantis krūtų didinimo plastinės chirurgijos operaciją?

Krūtų didinimas yra tokia operacija, prieš kurią atliekant, reikia atlikti daug domėjimosi apie visas plastines operacijas, kaip jos atliekamos ir ką plastikos chirurgams reikia žinoti iš jūsų. Taigi, šiame straipsnyje pasistengsiu atrašyti į dažniausiai pacienčių, kurios nori pasididinti krūtis bei padailinti, pagražinti savo kūno formas.

Pirmas dalykas, tai moterys dažniausiai svarsto kokį krūtų dydį rinktis po padidinimo. Į šį klausimą atsakyti yra tikrai sunku, kadangi kiekvienai merginai atsakymas bus skirtingas – pagal savo norus. Žinoma, jums greičiausiai bus taip, kad atsakymo nežinosite, kadangi galit sunkiai įsivaizduot kaip koks dydis ant jūsų atrodys. Ir tai tikrai plastikos chirurgui, atliksiančiam plastinę operaciją pavadinimu krūtų didinimas nėra problema, kadangi konsultacijoje su juo, jums bus pateikiami “saizeriai”. Jie bus dedami į specialią liemenėlę, todėl konsultacijos metu išsiaiškinsite kokio dydžio norite ir koks krūtų dydis jums patiktų. Matavimosi metu, plastikos chirurgas patars koks krūtų dydis jums tiktų labiausiai.

krūtų didinimas prieškrūtų didinimas po
Sekantis svarbus sprendimas, kurį jums reikia priimti yra ar daryti krūtų didinimą riebalais ar krūtų didinimą implantais. Dideliam kiekiui merginų bei vaikinų, krūtų didinimas asocijuojasi tik su silikoniniais implantais, tačiau plastinė chirurgija yra pažengusi gerokai toliau. Šiais laikais įmanoma krūtis padidinti riebalais bei pasiekti dvigubą efektą – kartu ir nusiurbti nedidelį kiekį riebalų iš kokios nors probleminės vietos (pvz. pilvo) bei padidinti krūtinę. Žinoma, svarbu žinoti, kad didinant krūtinę nuosavais riebalais, jos dydis po kelių mėnesių šiek tiek sumažės, taip pat, negalima jos didinti per daug vienu operacijos metu. Jei norite didelės krūtinės, padidintos riebalais, tuomet jums reikės atlikti kelias krūtų didinimo riebalais operacijas.

Jeigu padidinta krūtinė implantais jums nepatiks, visad nepamirškite, jog implantus tikrai galima išimti. Tačiau dažniausiai merginos renkasi silikoninius krūtų implantus ne išimti, o pakeisti didesniais. Krūtis galima didinti tik nuo 18 metų, kadangi tuo metu krūtinės ląsta jau būna kaip ir susiformavusi, todėl galima ją be jokių didesnių rūpesčių ir didinti. Svarbu žinoti, jog krūtų didinimo operaciją galima atlikti tiek areolės, pažasties arba pjūviu po krūtimi, tačiau konsultuokitės su plastikos chirurgu konsultacijos metu.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*