Kas yra krūtų didinimas ir kaip ši plastinė operacija yra atliekama?

krūtų didinimas plastinės chirurgijos dėka
Šis straipsnis bei puslapis yra apie vieną labai sudėtingą plastinę operaciją, pavadinimu krūtų didinimas, o nusprendžiau pradėti visą projektą tik dėl to, jog pati neseniai šią operaciją atlikau ant savo kūno. Na, tiksliau, mano pasirinktas plastikos chirurgas, profesionalas, ją atliko, ne aš pati :).

 

Visų pirma, klausimas yra, kas yra krūtų didinimo operacija? Ši yra viena iš pačių sudėtingiausių plastinės chirurgijos specialistų atliekamų procedūrų, kadangi jos metu yra didinamos abi moters krūtys. Operacijos metu yra daromi du pjūviai – dažniausiai po krūtimis, tuomet jas padidinus, randas lieka mažiau pastebimas. Kartais krūtinės pjūviai yra daromi iš šonų, tačiau viskas priklauso nuo jūsų bei chirurgo susitarimo. Krūtys gali būti padidintos dviem būdais: riebalais arba implantais. Didinant moters krūtis riebalais, tuo pačiu atliekama ir riebalų nusiurbimo, arba dar kitaip vadinama, liposakcijos operacija. Riebalai būna nusiurbiami pvz. nuo pilvo, šlaunų, sėdmenų (nedideliu kiekiu, žinoma) bei persodinami į jūsų krūtis. Po krūtų didinimo riebalais operacijos, krūtys atrodo iš esmės lygiai taip pat, lyg būtų natūralios. Taip yra todėl, kad natūraliai, krūtys is yra susidedančios iš riebalų. Todėl įdėjus dar daugiau riebalinių ląstelių į krūtinės vietą, ši išlaiko natūralumo išvaizdą.

Kitas būdas atlikti operaciją yra krūtų didinimas implantais – dažniausiai būna naudojami patikimi, saugūs, neplyštantys silikoniniai implantai. Todėl tokiu būdu padidinta krūtinė dar būna vadinama silikoninė krūtinė. Šios procedūros metu vėlgi būna reikalingi du pjūviai plastikos chirurgo numatytose vietose. Žinoma, krūtinė negali būti padidinta 10 kartų vienos operacijos metu, kadangi dažniausiai moters kūnas neturės pakankamai odos. Todėl tokiu atveju operacija būtų atliekama kas keletą mėnesių bei implantai nuolat didinami. Na, bet dažniausiai moterims norisi įprasto dydžio krūtų, todėl jums nėra ko nerimauti. Operaciją atlikti yra tikrai sudėtinga, todėl reikia išsirinkti tinkamą krūtų didinimo profesionalą. Ši dalis yra viena iš pačių sudėtingiausių, kadangi didelė dalis plastikos chirurgų nėra ekspertai. Būtinai rinkitės tokį plastikos chirurgą, arba plastinės chirurgijos kliniką, kuri krūtų didinimo operaciją jau yra atlikę, bei patirties įgijo per daugelį kartų.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*